Kolesarski Klub Perutnine Ptuj | Ob Dravi 9, p.p. 80 | 2250 Ptuj | Slovenija
T: +386 2 778 67 01 .:.  E: info@cyclingpp.com  .:.  Facebook  .:. Youtube

Sanjski rezultati na domači dirki - Pokal Poli

Na Ptuju se je danes začela kolesarska sezona tudi za mlajše selekcije kolesarjev. Na mednarodni dirki Pokal Poli, ki je štela tudi za Pokal Pogi je nastopilo več kot 300 kolesarjev iz Slovenije, Hrvaške, Madžarske in Srbije. Na uvodni dirki so odlično nastopili kolesarji Perutnine Ptuj. V različnih kategorijah so dosegli kar tri zmage! Pri najstarejših mladincih je prepričljivo zmago s samostojnim begom v zadnjem kilometru slavil Jure Majnik.

Pri deklicah A je zmagala Hana Jeromel, medtem ko je bil pri dečkih B najhitrejši v šprintu David Adam. Pri dečkih A je za zmago šprintal tudi Nik Muršec, a se je moral zadovoljiti s prav tako odličnim 2. mestom. Na 3. stopničko pa sta se v svojih kategorijah uvrstila Živa in Maj Bohak. V prvi deseterici je bilo kar nekaj naših kolesark in kolesarjev: 4. Nik Golob (ml. mladinec), 5. Miha Bošnik (deček A), 5. Luka Lampret (deček C), 5. Hana Štumperger (deklica C), 6. Jon Pritržnik (ml. mladinec), 7. Matija Lačen (deček C), 8. Nik Vidovič (deček B), 9. Primož Kirbiš (mladinec)... Čestitke vsem športnikom in vsem, ki so pomagali pri izvedbi dirke!  #perutninaptuj #norinapoli #zavarovalnicasava #geoplin #eurobikeptuj #youngcyclist #cycling #ptuj #cyclingphotos #youngsports #dravskeelektrarnemaribor #ptuj_info #ifeelslovenia #lekveterina #saubermacher #ograjeguardi #a2ubikes